Peja i Magiera w hołdzie legendarnym „Psom”. Sprawdź premierowy numer i klip


2020.01.17

opublikował:

Peja i Magiera w hołdzie legendarnym „Psom”. Sprawdź premierowy numer i klip

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Na ekrany kin w całym krajów wchodzi dziś nowy film Władysława Pasikowskiego. „Psy 3. W imię zasad” to kolejna odsłona kultowej serii filmów sensacyjnych. Na ekranie nie zabrakło Bogusława Lindy w roli niezastąpionego Franza Maurera, w filmie wystąpili również m.in. Cezary Pazura, Marcin Dorociński i Sebastian Fabijański.

Singlem wiodącym promującym film jest kawałek „Psy. W imię zasad” Ostrego i Sebastiana Fabijańskiego. Przy okazji premiery w sieci pojawił się także inspirowany serią kawałek „W imię zasad (Psy tribute)”, który przygotowali Peja oraz Magiera.

Pierwsze wydaniu obu soundtracków, wszelakiej maści wydania DVD z remasterem 1 części włącznie. Książka Adama Bora na podstawie oryginalnego scenariusza. Listy dialogowe na blachę. Cysterny wypitego alkoholu podczas niezliczonej ilości seansów w hermetycznym gronie. Ponad 25 lat zbierania doświadczeń. Dziś Feedback w postaci utworu. Kiedy oglądałem pierwszą część Psów mój rap dopiero raczkował. Cieszę się zatem z kontynuacji Psów – dzięki temu znalazłem pretekst żeby nagrać ten Tribute. Enjoy – napisał przy okazji premiery Peja

Polecane

Share This