Peja i Waldemar Kasta ponownie razem na scenie


2018.11.19

opublikował:

Peja i Waldemar Kasta ponownie razem na scenie

fot. Druga Strona Ulicy / Tomasz Karwiński

Czasy konfliktu na linii Peja – Waldemar Kasta dawno za nami. Raperzy ścierali się od końcówki lat 90., w 2002 roku we Wrocławiu omal się nie pobili po tym, jak Kasta wtargnął na scenę, przerywając koncert Rycha.

Mimo iż artyści wyjaśnili sobie nieporozumienia dawno temu, dopiero teraz mieli okazję stanąć twarzą w twarz na scenie. Zarówno Peja jak i Kasta wystąpili w niedzielę w Warszawie na darmowym koncercie podsumowującym projekt Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa. Poznaniak podsumował to spotkanie postem na Instagramie, w którym napisał: – Formalnie to zgoda od 11-12 lat, ale pierwszy raz w ciągu tego całego okresu razem na scenie na wspólnym koncercie. Bo „należy się zmieniać, by jakim jest się pozostać…”. Obaj mamy stare nagrania video z całego zajścia we wrocławskim Kolorze – może kiedyś ktoś z nas puści to w neta, żeby młodzi wiedzieli, jak się załatwiało takie rzeczy w czasie beefu.

Obaj artyści nagrali utwory będące częścią projektu Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa. Numer Kasty zatytułowany „” trafił do sieci w minionym tygodniu. Kawałek Rycha dopiero czeka na swoją premierę.

Polecane

Share This