Peja jednym zdjęciem na Instagramie pokazuje swój stosunek do PiSu


2020.12.10

opublikował:

Peja jednym zdjęciem na Instagramie pokazuje swój stosunek do PiSu

fot. P. Tarasewicz

Rychu Peja już od dłuższego czasu zajmuje zdecydowany głos w sprawach, które rozgrzewają emocje Polaków. Raper wypowiadał się nie tak dawno w sprawie ubezwłasnowolnienia kobiet i pandemii koronawirusa:

– Ubezwłasnowolnienie kobiet, czerwone strefy przy jednoczesnym braku odpowiedzialności rządzących tym krajem. Gdzie byliście przez te wszystkie miesiące kiedy zajmowaliście się wyłącznie wyborami, LGBT, na rekonstrukcji rządu kończąc? Co macie do zaoferowania ludziom, których na przestrzeni ostatnich miesięcy dotknął kryzys ekonomiczny, wszystkim tym, którym odebrano godność i namiastkę normalności? Kto dał Wam prawo do tak rażącej nieudolności, braku odpowiedzialności, i skrajnej ignorancji? Co z ludźmi chorymi, wykluczonymi, bez pracy, z depresją i próbami samobójczymi? Co z tymi, którzy tak bardzo boją się wszystkich tych komunikatów medialnych, którymi bombardujące co rusz sobie zaprzeczając? Co z zasobami ludzkimi, którymi nie potraficie pokierować i zarządzać? Ludzie stracili cierpliwość i wiarę. Kiedy umrze nadzieja ulice pełne będą tych, którzy mają zapierdalać za miskę ryżu. I wiem, że wysyłając swoich chłopców z tarczami nie poczęstujecie nas chlebem i solą. Zamiast tego będą pały i gaz. Jebał Was wszystkich pies – napisał Rychu.

Komentował także jedno z wystapień premiera Morawieckiego:

Zamiast wzięcia odpowiedzialności za dramatyczną sytuację związaną z epidemią Covid-19 pan premier standardowo zaczyna wystąpienie od statystyk związanych z wolnymi łóżkami w szpitalach. Łóżkami, których nie ma kto obsłużyć. Bez sprzętu i rąk do pracy. Zewsząd dobiegają dramatyczne relacje lekarzy na temat kondycji placówek, które zmieniają się w umieralnie, bo liczba zgonów z każdym dniem się zwiększa. Pan premier wierzy jednak że wspólnie dotrwamy z jak najmniejszą ilością zakażeń (o zgonach nie powiedział) do pierwszej partii szczepionek. Więc ludziska – no worries wystarczy dotrwać. I pomyśleć że w najnowszych sondażach premier Morawiecki cieszy się największym, bo 41% zaufaniem społecznym. Ręce opadają. Kochani dbajcie o siebie. Zróbcie co w Waszej mocy by nie trafić do szpitala. Bardzo często się zdarza, iż jest to podróż w jedną stronę ✊🏻

Teraz wypowiedział się krótko i na temat. Zamieścił zdjęcie, na którym widzimy go na tle ściany z napisem:

JEB*C WAS PISOWSKIE KU*WY.

Obok zdjęcia pojawił się opis:

– Ot psikus 😆

Polecane


Share This