Peja, Marika, Titus i Przemyk razem dla zwierząt

Charytatywny kalendarz dla Fundacji Animalia


2011.01.27

opublikował:

Peja, Marika, Titus i Przemyk razem dla zwierząt

Renata Przemyk, Titus z Acid Drinkers, Peja, Marika oraz Daniel Duraj z Kozłów Poznań i Agnieszka Orzechowska – to tyko niektóre ze znanych twarzy pojawiających się w niezwykłym kalendarzu fundacji dla zwierząt Animalia.


Każdy miesiąc kalendarza, to inne zdjęcie wyżej wymienionej osoby z jakimś kotem lub psem – wyjaśnia Ola Grabowiecka, wolontariuszka fundacji. – Pozostałe miesiące zapełniły mniej znane modelki i model.


Cały dochód ze sprzedaży kalendarzy przeznaczony jest na leczenie i utrzymanie bezdomnych zwierząt znajdujących się pod opieką fundacji. Co najważniejsze, wszystkie zaangażowane w prace nad kalendarzem osoby pracowały charytatywnie.

Niestety, w ostatniej chwili wolontariusze fundacji otrzymali informację, że drukarnia, która miała za darmo wydrukować kalendarze zepsuła się. Dlatego koszt druku został pokryty w funduszy fundacji, a sam kalendarz ukazał się dopiero w styczniu.


Kalendarz można kupić na charytatywnej aukcji, można go także zamówić e-mailowo: [email protected]

fotograficy: Tomek Tomkowiak, Daniel Gnatowicz, Arcadius Mauritz, Natalia Adamska, Zbyszek Kania, Bartek Tyliński, Donata Słomińska, Jacek Winckiewicz

artyści: Renata Przemyk, Titus z Acid Drinkers, Peja, Marika, oraz Daniel Duraj z Kozłów Poznań i Agnieszka Orzechowska

modelki i model: Olga Olszewska, Agnieszka Kasperska, Izabela Kowalska, Izabella Bartnik, Marta Łukowska, Karolina Kumorek, Dominika Bugajska, Hubert Malicki


Polecane