Peja w nowym sezonie programu TVN-u?

Raper dołączył rzekomo do obsady programu "Agent - Gwiazdy".


2017.10.18

opublikował:

Peja w nowym sezonie programu TVN-u?

foto: mat. pras.foto: mat. pras.

Wiosną w ramówce TVN-u ma się pojawić trzeci sezon programu „Agent – Gwiazdy”. Według serwisu Party.pl w jego obsadzie znajdzie się Peja. – Propozycję udziału w show dostał również raper Peja i ponoć przyjął ją – podaje Party.pl przypominając, że w pierwszej edycji oglądaliśmy Vienia.

Party.pl podaje także personalia kilku osób, którym zaproponowano udział trzeciej edycji show. Według informacji portalu producenci programu widzieliby w jego obsadzie m.in. aktorki Izabelę Kunę, Ilonę Ostrowską i Julię Wróblewską, prezenterkę TVN Style Annę Luścińską, wokalistkę Ewelinę Lisowską i byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Piotra Świerczewskiego. Póki co żadna z tych osób nie potwierdziła swojego udziału w nowym „Agencie”.

„Agent – Gwiazdy” to prowadzone przez Kingę Rusin reality show, którego uczestnicy ruszają w egzotyczną podróż, podczas której mierzą się z serią wyzwań. Utrudnieniem dla uczestników jest obecność w grupie osoby sabotującej działania pozostałych, czyli właśnie tytułowego Agenta.

Polecane