Peja o nowej płycie: „Zero schematów czy bezpiecznych rozwiązań”


2019.07.10

opublikował:

Peja o nowej płycie: „Zero schematów czy bezpiecznych rozwiązań”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

21 września w poznańskiej Arenie odbędzie się druga edycja imprezy Hip-Hop Fever. Tego samego Peja i Magiera wydadzą „G.O.A.T.”, następcę ubiegłorocznego albumu „25_godzin”. Na płycie ma się znaleźć 14 utworów, kolejne trzy artyści planują dodać jako bonusy dla preorderowiczów. Peja nie wyklucza, że fani dostaną także dodatkowy dysk z instrumentalami.

Raper zdradził niedawno, że na „G.O.A.T.” zaprosił Edo G. Peja wyjaśnił wówczas, że formuła albumu sprawia, że nie przewiduje zbyt wielu gości. – Goście już zaplanowani. Wiec czas zapraszać. Jak na razie trochę ich mało, ale nic na siłę – komentuje teraz.

Fani poznańskiego MC ciepło przyjęli „25_godzin”, ale Peja zapowiada, że nowym albumem chce przebić poprzednika.

Jeśli o siłę chodzi, to zarówno ja jak i Magiera jesteśmy w potężnej formie 😉 Naprawdę idziemy za ciosem. Nie sądziłem, że w tak krótkim czasie zrobię jeszcze fajniejsze rzeczy, nie powielając wcześniejszych kompozycji. Zero schematów czy bezpiecznych rozwiązań.

Spytacie zatem, jaka ta płyta będzie? Odpowiem – ta płyta to 100% mnie, czyli jak zawsze. Wciąż się rozwijam. A może dopiero zaczynam? Miesiąc temu nie było żadnej płyty, a dziś już jest. Jednak to nie kwestia przypadku. Tak naprawdę pracujemy pełną parą od początku roku. Selekcja bitów, pisanie tekstów, obserwacja życia codziennego, a nawet rynku, na którym wciąż figurujemy. Jeśli dobrze się przygotujesz – wykonasz swoją pracę raz dwa aczkolwiek bez pośpiechu i napięć za to z zapałem i pełnym zaangażowaniem – pisze na Facebooku raper.

21 lipca ma ruszyć preorder „G.O.A.T.”. Na początku sierpnia ma się pojawić pierwszy klip, być może wcześniej dostaniemy jakiś singiel audio.

Polecane

Share This