Peja o planach na 2021, Kabe i szansach na kooperację z Fokusem


2021.05.03

opublikował:

Peja o planach na 2021, Kabe i szansach na kooperację z Fokusem

fot. Daniel Perz

Ostatnie dni to dla Rycha okres wytężonych kontaktów z fanami. Przez trzy wieczory raper odpowiadał na ich pytania na Instagramie, zdradzając sporo wieści pod kątem nowego krążka i planów na przyszłość. Peja nie ukrywa, że szykowane pierwotnie jako epka, a finalnie zamieniające się w album „Ricardo” może, ale nie musi być jego jedynym wydawnictwem. Zapytany jednak o to, czy w drugiej połowie roku możemy spodziewać się epki, raper zaskakuje, odpowiadając: – Raczej nie. Prędzej duży album 🙂

W weekend poznaliśmy wszystkich artystów zaproszonych na „Ricardo”. Na płycie pojawią się Kaz Bałagane, VNM, Hałastra, Sokół, Sztoss, Pezet, donGURALesko, Simpson, John Mojo, a także zagraniczni goście Landenfelt, Perro ZW. W trakcie Q&A Peja przyznał, że nikt mu nie odmówił, dlatego powyższa lista zawiera wszystkich, którzy dostali zaproszenie.

Wśród fanów zadających Rychowi pytania nie zabrakło takich, którzy chętnie usłyszeliby swojego idola w numerach z Fokusem i Kabe. Dla obu mamy dobre wiadomości – obie kooperacje wydają się być możliwymi do zrealizowania. Zapytany o szanse na numer z Fokusem Peja odparł: – Może szybciej niż myślisz. Z kolei poproszony o kilka słów na temat autora „Mowgliego”, poznański weteran napisał: – Zamieniłem z nim dosłownie kilka słów. Wydaje się być bardzo miłym młodym człowiekiem. No i jedno wiem na pewno. Chcesz mieć hit? Dzwoń po Kabe.

„Ricardo” ukaże się 21 maja. Preorder wydawnictwa już ruszył, wkrótce powinniśmy dostać pierwszy zapowiadający je singiel.

Sprawdź także: Sentino szykuje odwet na reprezentantach Step Records? „Zaatakuję ich najsłabszego pionka”

Polecane

Share This