Peja o Quebonafide: „W każdej z tych swoich przebieranek jest dla mnie bardziej naturalny niż niejeden raper stawiający w swoich na tzw. autentyczność”

Raper komentuje nowy singiel Quebonafide.


2020.12.21

opublikował:

Peja o Quebonafide: „W każdej z tych swoich przebieranek jest dla mnie bardziej naturalny niż niejeden raper stawiający w swoich na tzw. autentyczność”

W sobotę Quebonafide bez zapowiedzi podzielił się z fanami premierowym singlem „Teen Kasia”. Kawałek pokazał rapera z zupełnie innej strony niż tegoroczny album „Romantic Psycho”. „Dla moich lwów szykuję wieczerzę, RP zaspokoiło głód, a to dopiero meze” – zapowiada w nowym numerze Quebo, deklarując, że zabawa dopiero się zaczyna. Peja przyznaje, że docenia zarówno to, jak i każde inne wcielenie Kuby i podkreśla, jak bardzo artysta wybija się na tle konkurencji.

Nowy Quebonafide sprawdzony? Typo tak bardzo zmienił grę ze wszystkimi jej konsekwencjami, że jeszcze niejedna zwykła kariera zwyczajnie upadnie. To co i w jaki sposób Kuba robi można lubić lub nie (ja akurat lubię) nie można jednak odmówić mu konsekwencji i pomysłu na siebie. Wystarczy sprawdzić klipy tak inne niż wszystkie, którymi bombardował w czasach kiedy nie był jeszcze kojarzony z szeroko pojętym sukcesem w muzyce.

W każdej z tych swoich stylówek/przebieranek jest dla mnie bardziej naturalny niż niejeden raper stawiający w swoich klipach/linijkach na tzw autentyczność i realizm sytuacyjny. Ostatni raz gdy czekałem na kolejną metamorfozę artystyczną zwiastującą nowy album bylo to w przypadku artystki o pseudonimie Madonna. Można zatem powiedzieć, że dość długo:)

Reasumując – ten numer strasznie buja a wersy o Psach i King Kongu subtelnie tłumaczą jak wiele lat upłynęło od początków polskiej sceny rap. I najważniejsze – tutaj nadal są linijki, które słucha się z przyjemnością #the_art_of_rap – chwali młodszego kolegę Peja.

Sprawdź też: Sprawdź tekst najnowszego singla Quebonafide

Polecane

Share This