Peja odpala nowy challenge i nominuje m.in. Ero, VNM-a i Kubańczyka


2021.11.23

opublikował:

Peja odpala nowy challenge i nominuje m.in. Ero, VNM-a i Kubańczyka

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Hot 16 Challenge 2 pokazało, że raperzy jak mało kto potrafią się zmobilizować, kiedy trzeba komuś pomóc. Mając to na uwadze Peja odpalił nowy challenge, do którego zaprosił Ero, VNM-a, Zbuka, Kubańczyka i Intruza. Ostatni z artystów zdążył już odpowiedzieć, podając akcję dalej poprzez nominowanie kolejnych osób.

O co chodzi w nowym wyzwaniu? Poznaniak nagrał osiem wersów i wpłacił pieniądze na rzecz trzyletniej Marianny, która zmaga sięz rdzeniowym zanikiem mięśni. Dziewczynka potrzebuje terapii genowej, której koszt ponad 9 mln złotych. W serwisie siepomaga.pl trwa zbiórka pieniędzy, ale zebrana dotychczas kwota 423 tysięcy złotych to niespełna 5% tego, co jest potrzebne.

Kochani! Sytuacja jest dramatyczna. Rodzice Marianki zbierają od roku na terapię genową potrzebną do walki z SMA. Z 9 mln potrzebnej kwoty uzbierali w rok 400 koła, co nie stanowi – jak wiemy – zawrotnej sumy w tym konkretnym przypadku. Proszę was o pomoc dla małej. Jeśli możecie cokolwiek wpłacić lub zaoferować od siebie, zyskacie również i moją wdzięczność. Od siebie oprócz przelewu dorzucam ósemkę i wciągam inne osoby do akcji – napisał Peja.

Posłuchajcie ósemek nagranych przez Rycha i Intruza. Zbiórkę dla Marianny znajdziecie tutaj.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Intruz (@intruzik_opole)

Polecane

Share This