Peja ostro do fanki, która porównuje COVID do grypy


2021.03.13

opublikował:

Peja ostro do fanki, która porównuje COVID do grypy

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Kilka dni temu, Peja poinformował o pierwszych oznakach zakażenia COVID-19. Poznański raper pisał, że stracił węch i smak. W chwili gdy Rychu informował, że powoli kaszel ustępuje, a on sam powili wraca do zdrowia, jedna z fanek napisała komentarz, który mocno rozwścieczył autora „Black Albumu”.

– Jakby nie było 14 dni wyjęte z życia. Wczoraj złożyłem kilka zwrotek jednak z nagraniami trzeba będzie zaczekać. Czuję się trochę wyczerpany ale ku pokrzepieniu zjawiają się goście, których piękne cegiełki uszlachetniają projekt Ricardo. Miłego dnia kochani! – napisał Rychu.

Każdy choruje. Zwykła grypa może bardziej agresywna niż kiedyś. Nie popadajmy w panikę! – skomentowała wpis Rycha fanka.

Gosia miałaś kiedyś grypę, że piszesz zwykła grypa? Grypa to choroba, która rozpierd*la człowieka w drobny mak – jak można pisać o grypie, że to coś zwykłego? JPRD jak ktoś definiuje przeziębienie jako grypę to gratuluję – od razu wiadomo, że nigdy nie przechodził i nie ma pojęcia, po drugie kur*a Covid to nie grypa amebo więc jednak zacznę panikować gdy takie k*rwa Gosie samosie diagnozują społeczeństwo gówno wiedząc na ten temat zwłaszcza, że każdy przechodzi to inaczej czytaj w sposób indywidualny pustaku! – odpisał ostro raper.

W jednym z kolejnych komentarzy Peja wyjaśnił skąd u niego tak mocna reakcja we wcześniejszym komentarzu:

Miałem grypę może 1-2 razy w życiu. I nikt mi nie powie że to jest jakaś zwykła lekka choroba. Teraz nie zachorowałem na grypę i jak wiele osób raczej o siebie dbałem a po drugie to o wiele gorsze niż cokolwiek przechodziłem na przestrzeni ostatnich lat. Więc kiedy czytam po raz enty od roku czasu durne komentarze to w końcu aktualnie po przebytej chorobie 14 dniach leżenia trupem mogę a wręcz mam prawo się k***a zapalić i pocisnąć. I tylko dlatego piszecie tutaj te komentarze bo zostało pociśnięte i to w minimalnym stopniu – w innym przypadku nawet byście nie zwrócili uwagi na inny bardziej dyplomatyczny komentarz – napisał raper z Poznania.

Polecane

Share This