Peja, Paluch, Kali i inni – polscy raperzy gratulują Janowi Błachowiczowi


2021.03.07

opublikował:

Peja, Paluch, Kali i inni – polscy raperzy gratulują Janowi Błachowiczowi

fot. Instagram / @djdecks

W Polsce Fame MMA 9, w Stanach UFC 259 i walka Jana Błachowicza o obronę tytułu mistrza wagi półciężkiej – polscy fani MMA nie mieli wczoraj powodów do narzekania na nudę. Starcie Błachowicza zakończyło się nad ranem jednogłośną decyzją sędziów o jego zwycięstwie. Polak pokonał faworyzowanego Nigeryjczyka Israela Adesanyę, sprawiając ogromną radość sobie oraz kibicom.

Wśród wspierających Błachowicza nie brakuje artystów związanych z branżą rapową, stąd nietrudo się dziwić, że po walce media społecznościowe zalewają stories z gratulacjami. Uznanie dla Polaka wyrażają m.in. Peja, DJ Decks, Paluch, Kali, Stasiak, Mielzky, Arab, Kafar Kizo czy RED, który gościł fightera w swoim podcaście Czerwona Kartka. Poniżej przypominamy odcinek programu z udziałem mistrza UFC, wcześniej jednak zobaczcie kilka postów z gratulacjami opublikowanych przez polskich artystów z branży rapowej.

Sprawdź także: Kizo po walce: „Zabrakło kilku elementów”

Błachowicz obronił dziś tytuł mistrzowski zdobyty we wrześniu dzięki pokonaniu Dominicka Reyesa. Pojedynek z Adesanyą był jego szesnastym w barwach UFC. Fighter debiutował w tej federacji w październiku 2014, wygrywając z Ilirem Latifim. Od tego czasu Janek wygrał 11 starć, przegrywając pięć. Jego całkowity bilans w MMA wynosi 28-8.

Polecane

Share This