Peja po pogrzebie Bezczela: „Oczy wciąż się pocą”


2021.09.25

opublikował:

Peja po pogrzebie Bezczela: „Oczy wciąż się pocą”

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Mijający tydzień przyniósł wstrząsającą wieść – w wieku 37 lat zmarł Bezczel. W piątek w Karakulach odbył się pogrzeb rapera, w którym uczestniczyli m.in. jego koledzy ze sceny. Na zdjęciach opublikowanych przez lokalny Kurier Poranny możemy zobaczyć m.in. Peję, Buczera, Piha czy VNM-a. Peja, który był swego czasu wydawcą Bezczela, podzielił się z fanami kilkoma poruszającymi zdaniami po pogrzebie.

To był dzień pełen emocji. Smutek, cierpienie, łzy i rozpacz najbliższych. Zaduma i refleksja przyprawione słońcem i deszczem. Zimny wiatr smagający zapłakane lica. Wspólna modlitwa. Ostatnie pożegnanie. I Ty przemawiający do zgromadzonego audytorium słowami własnej piosenki. Tak mocnej, autentycznej i aktualnej.

To była piękna uroczystość, bo choć okoliczność dramatyczna i oczy wciąż się pocą to jednak spotkanie dziś wszystkich tych ludzi dla których byłeś, jesteś i wciąż będziesz wyjątkowy tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, iż pamięć o Tobie nie zginie. Dziękuję za wszystko. Wierzę, że odnajdziesz spokój. Spoczywaj w pokoju bratku – napisał Peja, przypominając „Czarne róże” Bezczela.

Polecane

Share This