Peja pomaga fanom w potrzebie i zachęca do pomagania innym

Raper wyciągnął pomocną dłoń w trudnym czasie pandemii. Ty też możesz pomóc


2020.03.31

opublikował:

Peja pomaga fanom w potrzebie i zachęca do pomagania innym

fot. P. Tarasewicz

W obliczu pandemii koronawirusa mnóstwo osób jest niepewna jutra. Trwają różne zakazy, obostrzenia i blokady, przez co ludzie z dnia na dzień tracą pracę i zostają bez środków do życia. Raper postanowił pomóc fanom i wrzucił na Facebook’a tzw. łańcuszek. Zazwyczaj takie łańcuszki namawiały do bezsensownego przekazywania ich treści dalej, ale ten jest wyjątkowy – ma na celu pomoc osobom w potrzebie.

Sprawdź też: Peja i Magiera z nową epką

W miarę upływu tygodni blokady trwają, a ludzie tracą dochody, mogą być ludzie, których po prostu nie stać na codzienne potrzeby.

Jeśli martwisz się o to, że Ty lub Twoje dziecko nie możesz zjeść śniadania lub obiadu, napisz do mnie bez strachu, poczucia winy i wstydu. Zrobię co w mojej mocy, aby pomóc. Gotowany posiłek, pudełko płatków, mleko, chleb, cukier, ser, dżem, cokolwiek by nie było, dołożę wszelkich starań, aby pomóc.

Nie czuj się zakłopotany, ponieważ wszyscy czasem potrzebujemy pomocy i siedzimy w tym razem.

Jeśli możesz pomóc jednej osobie nakarmić swoje dziecko, choćby jeden posiłek to SKOPIUJ I WKLEJ NA SWOJĄ TABLICĘ , aby dać znać innym, że mogą przyjść do Ciebie po wsparcie.

Od tak po prostu… – możemy przeczytać we wpisie.

Akcja szczytna. Dołączycie?

Sprawdź też: CGM Rap Podcast: PRO8L3M, Biały Tunel, Kafar, Kleszcz & Opał, Tuzza & Taco, Otschodzi, Peja i inni

Polecane