Peja poprowadzi warsztaty Dobry MC


2013.07.02

opublikował:

Peja poprowadzi warsztaty Dobry MC

Zespół Akademii Menedżerów Muzycznych rusza z kolejną edycją warsztatów Dobry MC, skierowanych do hip-hopowców. Poprzednią edycję prowadził Fokus, tym razem w rolę wykładowcy wcieli się Peja.

{reklama-hh}

„Mimo, że zmienia się prowadzący, to formuła warsztatów pozostaje bez zmian. Cały czas są to warsztaty menedżersko–techniczne dla świadomych MC” – mówi Przemysław Kubajewski, koordynator akcji Dobry MC. „Nowością jest jednak, że uznany raper poprowadzi zajęcia w pojedynkę. Akurat w tym przypadku nie ma co się dziwić, w końcu Rychu oprócz tego, że jest już legendą polskiej sceny rapowej, to dodatkowo znany jest ze swojej skuteczności biznesowej i promocyjnej. Podczas warsztatów w Poznaniu, Peja przeprowadzi wykład menedżerski, zdradzi wiele tajników skutecznej promocji i działań branżowych i oczywiście udzieli wszystkim przybyłym wielu wskazówek na temat ich techniki, tekstów i flow” – dodaje.

Warsztaty odbędą się  15 i 16 sierpnia w Poznaniu (dokładną lokalizację podamy wkrótce) – będzie to z pewnością mocna końcówka wakacji.

„Już wiemy, że zainteresowanie jest bardzo duże, dlatego prosimy o świadomą rejestrację, by nie zajmować miejsc zainteresowanym” – kontynuuje Przemysław Kubajewski. Ilość miejsc jest ograniczona do 30.

Polecane

Share This