Peja prowadzi warsztaty dla raperów


2013.08.16

opublikował:

Peja prowadzi warsztaty dla raperów

W dniach 15-16 sierpnia w Poznaniu odbywają się warsztaty Dobry MC prowadzone przez Peję. Inicjatywa ma rozwijać zarówno techniczne, jak i biznesowe umiejętności młodych raperów.

Mimo, że zmienia się prowadzący, to formuła warsztatów pozostaje bez zmian. Cały czas są to warsztaty menedżersko–techniczne dla świadomych MC – mówi Przemysław Kubajewski, koordynator akcji Dobry MC. Nowością jest jednak, że uznany raper poprowadzi zajęcia w pojedynkę. Akurat w tym przypadku nie ma co się dziwić, w końcu Rychu oprócz tego, że jest już legendą polskiej sceny rapowej, to dodatkowo znany jest ze swojej skuteczności biznesowej i promocyjnej. Podczas warsztatów w Poznaniu, Peja przeprowadzi wykład menedżerski, zdradzi wiele tajników skutecznej promocji i działań branżowych i oczywiście udzieli wszystkim przybyłym wielu wskazówek na temat ich techniki, tekstów i flow – dodaje.

{reklama-hh}

Warsztaty Dobry MC, w które zaangażowali się dotychczas Fokesu, Peja i Bisz cieszą się dużym zainteresowaniem. To podsunęło organizatorom pomysł, by pójść o krok dalej – w październiku, tym razem w Krakowie, odbędzie się pierwsza edycja warsztatów Dobry DJ dedykowanych DJ-om hip-hopowym, które także oprócz wiedzy technicznej, będą rozwijały w kierunku menedżerski biznesowym.

Polecane

Share This