Peja: „Sceny królowie i dramy na FB, afery wieczne, strzały w powietrze, szczerze to wbijam bo na innym piętrze”


2020.07.31

opublikował:

Peja: „Sceny królowie i dramy na FB, afery wieczne, strzały w powietrze, szczerze to wbijam bo na innym piętrze”

Peja z dumą prezentuje drugi singiel promujący długo zapowiadany Black Album. Premiera całego krążka będzie miała miejsce 17 września, jednak już dzisiaj razem z nowym kawałkiem wystartował preorder płyty!

Utwór Michael Buffer jest naturalną odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych czasów, bez zbędnego naruszania etyki pracy – enigmatycznie wyjaśnia Peja. Nie zamierzam dostosowywać się do rynku, na którym pojawia się coraz więcej bliźniaczo podobnych do siebie singli oraz wykonawców. Nasza propozycja muzyczna, owszem, wpisuje się w kanony muzyki nowoczesnej, ale mamy na to swój własny oryginalny sposób.

Mimo upływu lat Peja nie traci dobrego wyczucia muzycznego i jest jak wino — im starszy tym lepszy. Stąd też pomysł na Michaela Buffera, który wciąż jest w pełni sił. Dodatkowo Buffer rocznikowo ma 76 lat, a Peja to rocznik 76. Przypadek? Na pewno nie.

Dziś ruszył również preorder płyty Black Album, ale oprócz wersji standardowej, zgarnąć możecie także specjalną wersję albumu dostępną tylko w przedsprzedaży! Krążek w wersji deluxe (w limitowanej edycji) zawiera bonusowe utwory oraz dodatkowe CD.

Polecane

Share This