Peja: „Szukam w tekstach prawdy o świecie i o sobie”


2019.10.16

opublikował:

Peja: „Szukam w tekstach prawdy o świecie i o sobie”

fot. P. Tarasewicz

Na przestrzeni ponad 25 lat Peja dorobił się kilkunastu złotych i platynowych płyt. Spotkaliśmy się z artystą przy okazji premiery jego najnowszego, nagranego wspólnie z Magierą krążka „G.O.A.T.”. Z racji na to, że Rychu odwiedził nas po kilkuletniej przerwie, jego 75-minutowa rozmowa z Arturem obejmuje znacznie więcej tematów niż tylko te związane z nowym wydawnictwem. Peja opowiada o zmianach, jakie zaszły w nim na przestrzeni lat, mówi o konsekwencjach, z którymi musiał się zmierzyć, decydując się na współpracę m.in. z Young Multim i Young Igim, a także o tym jak z czasem przestał przejmować się opiniami innych. Choć raper ma jedną z najwspanialszych karier na rodzimej scenie, nie brakowało w niej momentów kryzysowych, o których artysta szczerze rozmawia z Arturem, mówiąc o tym jak radził sobie z trudnościami.

„G.O.A.T.” jest dziewiętnastym krążkiem w karierze Rycha. W naszym materiale raper zapowiada dwudziestą płytę – tym razem nie będzie to album tylko epka.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Artura Rawicza z Peją. Złośliwość rzeczy martwych sprawiła, że tym razem nie w formie wideo, niemniej mamy nadzieję, że nie popsuje Wam to odbioru materiału.

Polecane

Share This