Peja: „Twój komentarz nie zatrzyma potoku płynącej kasy”


2020.11.15

opublikował:

Peja: „Twój komentarz nie zatrzyma potoku płynącej kasy”

fot. kadr z wideo

Peja nie próżnuje i wspólnie z Magierą szykuje już trzecie wydawnictwo w tym roku. Po epce „2050” i „Black Albumie” otrzymamy kolejną epkę „AR-15”. Preorder wydawnictwa ruszy 18 listopada, premiera odbędzie się w połowie grudnia.

Zanim jednak na dobre ruszy promocja „AR-15” Rychu przypomina o wydanym we wrześniu krążku, publikując kolejny klip, tym razem zrealizowany do numeru „Cash Flow”.

W myśl zasady my neighbourhood klip powstał praktycznie pod domem z tego co naturalnie zastąpiło statystujących aktorów i bogate plany filmowe – tłumaczy Rychu. – Jestem fanem najprostszych obrazków, które z powodzeniem możemy sprowadzać do tzw. street videos. Być może to brak pomysłów lub zwykłe lenistwo. Być może to tylko moja własna wizja – ironizuje artysta, który przyznaje również, iż refren utworu kojarzy mu się obecnie z obdarowanymi przez ministerstwo kultury artystami w ramach tzw. tarczy antykryzysowej. – Jak wiemy, nie to było moim zamysłem, jednak kolejna dynamicznie rozwijająca się kuriozalna sytuacja może przywoływać tego typu skojarzenia – komentuje Peja.

„Twój komentarz nie zatrzyma potoku płynącej kasy / twoje słowa bezrobociem moje to zakład pracy / Nadal żyję z rapu nie z utrwalania twarzy” – nawija w „Cash Flow” Peja.

Sprawdź też: Rychu Peja zapowiada trzecie wydawnictwo w tym roku. Będą goście ze Stanów i z Poznania

Polecane

Share This