Peja w numerze z CrackHouse: „Kiedyś był mi jak brat, ale działa złe wytoczył, teraz nie ma nawet jaj, żeby spojrzeć mi w oczy”


2020.11.06

opublikował:

Peja w numerze z CrackHouse: „Kiedyś był mi jak brat, ale działa złe wytoczył, teraz nie ma nawet jaj, żeby spojrzeć mi w oczy”

– Przedstawiamy teledysk do numeru z Rychem Peją! Nagraliśmy kawałek w rockowym klimacie, bo cały nasz team od lat mocno się jara takimi brzmieniami. Rychu pasuje do tego jak ulał, więc po „Stevenie Adlerze” pora na „Nie możesz zasnąć” – czytamy w opisie teledysku na YouTube.

Przypomnijmy, że Rychu Peja zapowiedział wśaśnie trzecie wydawnictwo w tym roku. Poznański raper ponownie łączy siły z Magierą

18 listopada ruszy preorder trzeciego po 2050 EP i Black Album wydawnictwa Peji, zatytułowanego AR15. O noweym mini albumie raper poinformował na swoich social mediach.

– Jak się zapewne domyślacie grafika, która od dłuższego czasu pojawiała się w sieci to zwiastun nadchodzącej EP-ki zatytułowanej AR 15. Dziś przedstawiam Wam pełen front, który według mojej wizji opracował @boomskimarcin. Na płycie nie zabraknie niespodzianek. Razem z @magierski_71 odpowiedzialnym za brzmienie tego co wyselekcjonowałem z jego paczek na bank Was zaskoczymy:) Start preorderu 18/11/20 na www.pejaslumsattack.com. Mini album mocno limitowany w nakładzie 5 tyś sztuk. 2 koła w wersji rozszerzonej o dodatkową muzykę plus drobne dodatki (o tym przy starcie preorderu) i pozostałe 3 jako wersja podstawowa – sama płyta + wlepki etc. Na płycie goście ze Stanów i Poznania. Ilość kawałków zbliżona do EP 2050 – na pewno nie mniej. Premiera 18/12/20. „A do R co jest pięć numer jeden mówi Rysiu…” #ar_15 #peja_slums_attack #magiera – czytamy na Instaramie Rycha.

Polecane

Share This