Peja wbrew opinii kolegów wciąż wspiera Multiego


2018.12.05

opublikował:

Peja wbrew opinii kolegów wciąż wspiera Multiego

fot. Daniel Perz

Choć ZPAV opublikuje najnowsze wydanie OLiS dopiero jutro, wytwórnie mają dostęp do danych już dziś. Dzięki temu wiemy, że najchętniej kupowaną płytą w Polsce w okresie 23-29 listopada była „Trapstar” Young Multiego.

Peja pogratulował Multiemu pierwszego miejsca na liście, dając młodemu koledze kolejny, wyraźny wyraz wsparcia. Dla Multiego to na pewno o tyle ważne, że wśród krytykujących go osób znaleźli się także artyści mający z Peją dobre relacje. Przypomnijmy, że za głośną wypowiedź o otwieraniu głów Multiego krytykowali m.in. Włodi i Bonson.

Otwórzcie głowy. Dajcie szansę młodym. Wydaje mi się, że za bardzo ocenia się artystów po ich wyglądzie. “Ten wygląda jak p***a, to pewnie robi gówno” – na takiej zasadzie. Moim zdaniem takie podejście jest strasznie krzywdzące – mówił przed naszą kamerą Multi. Zobaczcie jego rozmowę z Arturem Rawiczem.

Peja pojawił się w utworze „Podziały” z płyty „Trapstar”. Multi zdradził Arturowi Rawiczowi, że nie spodziewał się, iż poznański weteran przyjmie jego zaproszenie. – Zdziwiło mnie to, że Rychu był chętny ze mną nagrać. Myślałem, że potraktuje mnie jak większość tego środowiska, niekoniecznie takiej mega starej szkoły. Bałem się zagadać do niego na początku, bo myślałem, że będzie “Weź, k***a, co to jest?” – mówił raper.

Polecane

Share This