Peja nie wyda nowego albumu Buczera


2018.06.16

opublikował:

Peja nie wyda nowego albumu Buczera

foto: P. Tarasewicz

Podczas ostatniego Q&A na żywo na swoim fanpage’u Buczer zdradził, że szykowany przez niego krążek „Freshout” nie ukaże się nakładem prowadzonej przez Peję wytwórni RPS Enterteyment. Label poznańskiego rapera wydał ubiegłoroczny album „33”, który debiutował na 16. pozycji na OLiS. – Następną płytę będę wydawał własnym sumptem przy współpracy z Soul Records – skomentował krótko Buczer. Przypomnijmy, że pod skrzydłami Soul Records znajduje się obecnie także Zelo, kolega Buczera z PTP.

„Freshout” ukaże się po wakacjach. Raper zdradził, że pierwotnie szykował epkę i chciał ją wydać w sierpniu, przy okazji opuszczenia zakładu karnego. Artysta wyszedł na wolność wcześniej niż zakładał, dlatego postanowił dograć kilka kawałków i nieco przesunąć premierę.

Po w pełni solowym „33” tym razem Buczer stawia na gości. Na jego nadchodzącej płycie pojawią się m.in. Sobota i Brożas. Raper zdradził przy tym, że chciałby nagrać coś z Borixonem, mówił, że próbował zaprosić KęKę na poprzedni album PTP, a także o tym, że nagrywanie z Quebonafide jest jednym z jego największych muzycznych marzeń. Więcej informacji związanych z albumem „Freshout” wkrótce.

Polecane

Share This