Peja w zwiastunie programu „Agent – Gwiazdy”


2018.01.31

opublikował:

Peja w zwiastunie programu „Agent – Gwiazdy”

foto: kadr z wideo

Peja znalazł się w gronie uczestników trzeciej edycji programu „Agent – Gwiazdy”, budząc tym samym sporo kontrowersji zarówno wśród swoich fanów, jak i przeciwników. Na oficjalnej stronie programu pojawił się zwiastun nadchodzącej edycji wraz z jej krótkim omówieniem. Obok poznańskiego rapera udział wzięli w niej Karolina Ferenstein–Kraśko, Anna Lucińska, Ilona Ostrowska, Anna Skura, Maja Włoszczowska, Julia Wróblewska, Beniamin Andrzejewski, Victor Borsuk, Tomasz Ciachorowski, Jan Kuroń, Michał Mikołajczak, Maciej Myszkowski, Piotr Świerczewski. W roli prowadzącej zobaczymy Kingę Rusin. Reality show zostało zrealizowane w Hong Kongu i na wyspie Bali.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w środę 21 lutego o 21:30. Trzecia edycja ma liczyć 12 odcinków. W ilu wystąpi Peja, tego dowiemy się wkrótce.

Od ogłoszenia udziału rapera w programie TVN-u minęły już trzy tygodnie, ale niektórzy do tej pory nie mogą się z tym faktem pogodzić. Właśnie do takich odbiorców Peja adresuje krótkie przesłanie opublikowane na jego fanpage’u:

Polecane

Share This