Pepsi Rock Battlefield 2011 – etap pierwszy


2011.05.03

opublikował:

Pepsi Rock Battlefield 2011 – etap pierwszy

Pepsi Rock Battlefield 2011 to druga edycja konkursu zespołów rockowych w Hard Rock Cafe Warsaw. Już 3 maja odbędzie się druga bitwa w ramach pierwszego etapu – na scenie zmierzą się zespoły Not In Paris oraz Straight Minds.

Równolegle z rozpoczęciem koncertu uruchomione zostanie głosowanie SMS, którego celem będzie wyłonienie zwycięzcy. Głosy oddawać można od godziny 22:00, aż do 17 maja 2011 do godz. 15:00. Ponadto, od 4 maja na stronie internetowej www.pepsirocks.pl słuchać będzie można utworów konkursowych kapel, zaś od 10 maja – oglądać relacje wideo z koncertu. Zespół, który zdobędzie większą ilość głosów zakwalifikuje się do drugiego etapu konkursu, podczas którego zagra akustyczny koncert w Hard Rock Cafe i stanie do walki o udział w Wielkim Finale.


Informacje o zespołach, numery SMS oraz regulamin konkursu i głosowania, a także więcej informacji o Pepsi Rock Battlefield 2011 znaleźć można na stronie www.pepsirocks.pl.


Wygraj wyjazd dla dwóch osób na trzydniowy festiwal Hard Rock Calling 2011 w Londynie! Kup bilet na koncert z cyklu Pepsi Rocks w kasie klubu i wypełnij zgłoszenie! Więcej informacji o konkursie, a także filmy i zdjęcia z wtorkowych wydarzeń w Hard Rock Cafe Warsaw znajdziesz na http://www.pepsirocks.pl .

Data: 03.05.2011

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:30

Wstęp wolny

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

Polecane

Share This