PEPSI ROCKS! presents Marika


2010.01.18

opublikował:

PEPSI ROCKS! presents Marika

Data: 19.01.2010

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:30

Wstęp: 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)

Karierę rozpoczęła w 2002 r. Debiutowała z soundsystemem Bass Medium Trinity, który w 2004 r. wydał znakomity album pt.  „Mówisz i masz”. W 2006 r. wzięła udział w projekcie pt. „Polski ogień”. Latem 2007 roku ukazał się pierwszy singiel zwiastujący wydanie długogrającej płyty Mariki. Utwór pt. „Moje serce” stał się hitem.

W połowie 2008 r. na sklepowe półki trafił solowy album Mariki pt. „Plenty”. Jest to gorąca fuzja różnych gatunków muzyki miejskiej – od nu-jazzu i neosoulu po reggae, d`n`bass i funk.  Album został dobrze przyjęty przez publiczność oraz krytyków i otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Fryderyki 2009, zaś Marika nominowana została w kategorii „Nowa Twarz Fonografii” i „Debiut roku” w plebiscycie Superjedynki 2009.

Marika zagrała kilkaset koncertów w klubach w całej Polsce i poza jej granicami (Francja, Wlk. Brytania, Irlandia).  Ma na koncie również występy estradowe: Opera Leśna w Sopocie (TOPtrendy 2006) i główna scena Coke Live Music Festiwal (2008). Jej występy poprzedzały polskie koncerty gwiazd takich jak Macy Gray, Gentleman, Panjabi Hit Squad, Sean Paul, Missy Elliott.

Bilety do nabycia w sieciach Eventim www.eventim.pl oraz Ticketpro www.ticketpro.pl

Sprawdź koniecznie zapowiedź wideo: 


Zapraszamy także do oglądania relacji z poprzednich koncertów w ramach cyklu Pepsi Rocks: 


Więcej informacji na  www.hardrockcafe.pl oraz www.pepsirocks.pl .

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

Polecane

Share This