PEPSI ROCKS! presents ROCK BATTLEFIELD (ETAP II)


2010.11.11

opublikował:

PEPSI ROCKS! presents ROCK BATTLEFIELD (ETAP II)

Już 16 listopada w Hard Rock Cafe Warsaw odbędzie się trzecia, ostatnia runda w ramach drugiego etapu konkursu zespołów rockowych Pepsi Rock Battlefield. Tego dnia usłyszymy akustyczne koncerty grup Paralyzing Unity oraz Dig The Hole. Podobnie jak podczas etapu pierwszego, fragmenty obu występów opublikowane zostaną na stronie internetowej http://www.pepsirocks.pl , gdzie przeprowadzone zostanie głosowanie. Zespół, który zdobędzie więcej głosów zakwalifikuje się do Wielkiego Finału Pepsi Rock Battlefield, który odbędzie się w grudniu.

Zespół Paralyzing Unity powstał na początku 2008 roku. Stało się to na skutek wielkiego pragnienia, które obudziło się nagle w czterech młodych muzykach. Postanowili grać i popularyzować swój ukochany gatunek muzyczny którym jest szeroko pojęty Funk. Inspirują się latami 70 i 80 tego gatunku – z odrobiną mocnego uderzenia, a także początkami czarnego hip-hopu.


Pierwsze próby zespołu Dig The Hole wypełnione były coverami rockowymi z lat 70-tych. Z czasem pojawiły się pierwsze własne kompozycje zespołu. Po kilku miesiącach skład formacji wzbogacił się o wokalistkę – Beatę. Od tej pory grupa nagrała kilka własnych piosenek, przygotowała demo i rozpoczęła koncertowanie.

Więcej informacji o projekcie Pepsi Rock Battlefield, zespołach, a także materiały wideo oraz głosowanie znaleźć można na stronie http://www.pepsirocks.pl.

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

PEPSI ROCKS! presents ROCK BATTLEFIELD (ETAP II)

Paralyzing Unity vs. Dig The Hole (akustycznie)Data: 16.11.2010

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:30

Wstęp wolny

Polecane

Share This