Per Gessle – Dwa Bilety W Cenie Jednego


2009.04.03

opublikował:

Per Gessle – Dwa Bilety W Cenie Jednego

Live Nation z przyjemnością zaprasza na koncert Per Gessle – lidera Roxette. Koncert odbędzie się 22 kwietnia w warszawskim klubie Stodoła. W ofercie specjalnej za pośrednictwem stron livenation.pl oraz eventim.pl zakupić można 2 bilety w cenie 1. Oferta obowiązuje do 9 kwietnia 2009.

Niewielu jest takich artystów, którzy osiągnęli tyle sukcesów co Per Gessle. Jako lider i główny kompozytor Roxette Per Gessle sprzedał oszałamiającą liczbę albumów (ponad 45 milionów) i singli (ponad 25 milionów). Liczne hity Roxette gościły na pierwszych miejscach list przebojów na całym świecie.

Niekoronowany król szweckiego popu ciągle rozwija się zarówno jako twórca, jak i wykonawca, czego rezultatem jest nowy album „Party Crasher”, który został wydany nakładem EMI. Po ogólnoświatowych trasach koncertowych grupy Roxette i bijących rekordy popularności występach w rodzimym kraju Per Gessle rozpoczyna pierwszą solową trasę po Europie, podczas której wykonywać będzie zarówno utwory z repertuaru Roxette, jak i z płyty „Party Crasher”.

Wśród muzyków sesyjnych grających z artystą znajduje się trzech byłych muzyków występujących z Roxette: Clarence Öfwerman (klawisze), Pelle Alsing (perkusja) i Christoffer Lundquist (gitara i wokal) oraz Helena Josefsson (wokal) i Magnus Börjesson (gitara basowa).

„Chciałem wyruszyć w taką trasę od 1989 roku, kiedy po raz ostatni występowałem  w klubach” – mówi Gessle. „Mam nadzieję, że dostarczy mi, grającym ze mną muzykom oraz publiczności wiele niezapomnianych chwil”.

Więcej szczegółów na gessle.com oraz livenation.pl. Bilety do nabycia na livenation.pl i eventim.pl.

Polecane

Share This