Peter z Gangu PP oskarża Kaczora BRS o kłastwa


2020.01.15

opublikował:

Peter z Gangu PP oskarża Kaczora BRS o kłastwa

fot. mat. pras.

Kaczor BRS przypomniał o swoim niedawnym konflikcie z Gangiem Przemyskiej Patologii, nawiązując do niego w swoim nowym singlu „Wróg publiczny”. Raper nawija w nim: „Na ośmiu wychodzę z kosą, między wierszami się modlę” i „Nie jak frajer w kilku na jednego z gazem”.

Peter z Gangu PP odniósł się do numeru Kaczora w filmie opublikowanym na kanale swojej ekipy.

Kaczor wypuścił gniota, w którym mnie znowu zaczepia, tylko nie wiem po co. Zgasiłem cię pajacu wszędzie, gdzie się dało. Na bicie, na streecie i się dalej prujesz w tych zj****nych swoich nutach. Jak chcesz coś gadać, to pooddawaj ludziom w Polsce pieniądze. Przede wszystkim chłopakom z For Freedom, których wyj****eś na 4000 złotych. Jest jeszcze więcej ekip w Polsce, które wyj****łeś, ale nie będę już ich wymieniał, bo jak ktoś będzie chciał, to się sam odezwie. Od Faziego też niedługo wleci filmik, dlaczego nie ma płyty „Tata i syn” – mówi Peter.

Raper zarzuca Kaczorowi kłamstwa w tekście nowego kawałka.

Co ty pi****lisz, że mieszkasz na Barskiej? Gdzie ty tam mieszkasz, jak cię nie ma w mieście? Jesteś pogoniony przez nas. Wróciłeś do miasta na dwa dni i od razu byłem zapi****ałem 250 km, byłem u ciebie pod domem i zgasiłeś światło jak zwykła c***a. Mieszkasz na Barskiej i podejmujesz zawsze walkę, to zapraszam. Przyjeżdżaj do nas do miasta, tam gdzie ja chodzę z głową w górze, a ty się prujesz z drugiego końca Polski – proponuje Kaczorowi Peter.

Następnie reprezentant Gangu PP stwierdza, że w aferze wokół Kaczora to on wychodzi na tego złego, tymczasem raper był podobno osobą, która do samego końca próbowała pomóc koledze. Na potwierdzenie słów Petera dostajemy screeny jego rozmów z reprezentantem Step Records. Znajdziecie je w końcówce nagrania.

Polecane

Share This