Pezet, Glaca, Peja i Artur Szpilka komentują wyrok Bonusa RPK


2018.09.12

opublikował:

Pezet, Glaca, Peja i Artur Szpilka komentują wyrok Bonusa RPK

foto: kadr z wideo

W najbliższą niedzielę o 19:30 stacja Polsat News wyemituje nowy odcinek programu „Państwo w Państwie”. Dziennikarze stacji przybliżają tym razem wyrok Bonusa RPK, którego w lipcu skazano na pięć i pół roku więzienia oraz obowiązek zwrócenia do publicznej kasy 450 tysięcy PLN za rzekomy handel narkotykami.

Wśród gości programu znaleźli się Pezet, Glaca, Peja oraz bokser Artur Szpilka. Poniżej znajdziecie zwiastun „Państwa w Państwie”, w którym cała czwórka wypowiada się na temat wyroku i życzy Bonusowi powodzenia w walce. – To jest idiotyzm, żeby zamykać kogoś i powoływać się na sali rozpraw na jego twórczość. Cytować jego tekst czy w ogóle wspominać o tym – mówi w zajawce Pezet, przypominając, że prokurator bazował m.in. na kawałku „60-tka” z płyty „Losu kowal” Bonusa.

 

 

Bonus ofiarą pomówienia i zemsty?

Raper deklaruje, że nie handlował narkotykami, a jego kłopoty są wynikiem pomówienia. Artystę obciążyły zeznania Michała K. ps. Niedźwiadek. W wywiadzie dla „Cannabis News” Bonus mówił, że Niedźwiadek mści się na nim. – Uciąłem mu zarobek. Jak robiliśmy pierwsze koszulki, bluzy i tak dalej, on najpierw dostawał ode mnie ciuchy, gdzie mógł je sobie odsprzedawać z marżą. A później ci małolaci zaczęli przychodzić bezpośrednio do mnie po tę odzież. Urywa się kontakt i nagle zaczynam się dowiadywać dziwnych rzeczy na swój temat. Obgadywał mnie wśród naszego towarzystwa, a że był mały, gabarytowo zjadłbym go w walce, nigdy nie chciał się ze mną spotkać. On jest mściwy. Zrobił ze mnie dilera-widmo. To co nagadał w sądzie, to są jakieś bzdury – komentował niedawno Bonus.

Polecane

Share This