Pezet i Krzysztof Zalewski łączą siły z reprezentantami QueQuality

Zobaczcie wideo do "Francuskich filmów".


2021.08.30

opublikował:

Pezet i Krzysztof Zalewski łączą siły z reprezentantami QueQuality

fot. mat. pras.

Zaskakująca współpraca zapowiadająca najnowszy album Favsta i Gibbsa. W jednym numerze spotykają się Zalewski i Pezet. Teledysk „Francuskie Filmy” już dostępny na oficjalnym kanale QueQuality.

Teledysk „Francuskie Filmy” to estetyczna podróż przez kino gatunkowe: od francuskiej Nowej Fali, przez noir po film grozy. Zalewski zabiera nas na przejażdżkę, po drodze prezentując kolejne wątki niepokojącej i mrocznej historii. Jednym z bohaterów tajemniczej intrygi okazuje się Pezet. Teledysk wyreżyserował Filip Bartczak. Klip dostępny jest na oficjalnym kanale QueQuality.

Singiel „Francuskie Filmy” zapowiada album Favsta i Gibbsa „Hample”, który ukaże się w październiku. Wydawnictwo do tej pory było promowane singlami z gościnnymi udziałami Kiełasa, Szpaka oraz Kukona.

Producenci dotąd kojarzeni ze współpracy z czołowymi artystami hip-hopowymi w kraju, stworzyli album dedykowany miłośnikom motoryzacji. Nocna jazda samochodem to sposób na odreagowanie, przemyślenie spraw lub po prostu klimatyczną zabawę. Atmosferę buduje muzyka w głośnikach. To ona podbija emocje, nastraja do jazdy. Z takich emocji zbudowany jest album „Hample”.
Przedsprzedaż „Hample” dostępna w Queshopie.

Polecane

Share This