Pezet i Małolat nagrają kolejną wspólną płytę?


2020.02.12

opublikował:

Pezet i Małolat nagrają kolejną wspólną płytę?

fot. materiały prasowe

Po solowym powrocie Pezet szykuje także nowy krążek współtworzonego z Onarem Płomienia 81. Album zatytułowany „Szkoła 81” ukaże się w marcu. Onar przyznał, że chciał wydania tej płyty już w 2019, ponieważ wówczas przypadało XX-lecie debiutu Płomienia.

Odbiór „Muzyki współczesnej” na pewno uskrzydlił Pezeta. Od czasu wydania krążka raper zdążył już wypuścić premierowy numer „98”, teraz szykuje się do premiery krążka Płomienia. Co dalej? Wygląda na to, że jest szansa na kolejną płytę z Małolatem. Okazja ku temu jest idealna, ponieważ w październiku mija 10 lat od premiery krążka „Dziś w moim mieście”. Czy nagranie nowego wydawnictwa jest realne? W rozmowie z Maciejem Sękiem z RapNews Małolat dał fanom nadzieję.

Na pewno coś powstanie, ale to jeszcze trochę czasu minie. Nie powiem Ci, że to będzie album, ale na pewno coś zrobimy. Ja bym chciał album, ale to nie tylko ode mnie zależy w tej kwestii. Paweł ma dużo przedsięwzięć w tej kwestii. Ja teraz solowej płyty nie robię. Tak naprawdę mógłbym zająć się tym projektem – powiedział artysta.

Polecane

Share This