Pezet i Onar nagrywają nowy Płomień 81?

W sieci pojawiło się zdjęcie raperów, sugerujące wspólne nagrania


2019.03.17

opublikował:

Pezet i Onar nagrywają nowy Płomień 81?

Foto: P. Tarasewicz

Na zdjęciu widać, że panowie przebywają w studiu nagraniowym. Fotka pojawiła się na facebookowym profilu Onara. Raper opatrzył zdjęcie opisem: „Opis tego zdjęcia wymyśl Ty. Pozdrawiamy #onar #pezet #osiemjeden”.

Plotki o powrocie Płomienia 81 słychać w środowisku hip-hopowym od kilku miesięcy. Podczas koncertu z okazji 20-lecia Hemp Gru, Pezet i Onar pytani na scenie przez Bilona czy możemy się spodziewać nowego krążka Płomienia, nie chcieli jednak udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Możliwe, że to zdjęcie jest dowodem na to, że Pezet i Onar jednak się zmobilizowali i zaczynaną wspólne nagrywanie albumu.

Płomień 81 powstał w 1998 roku. Zespół ma na swoim koncie trzy wydawnictwa – „Na zawsze będzie płonął” (1999, Asfalt), „Nasze dni” (2000, RRX) i „Historie z sąsiedztwa” (2005, Konkret Promo). W listopadzie 2016 roku, Płomień wystąpił gościnnie w utworze „Masz to we krwi” warszawskiego zespołu Dixon37. W sierpniu 2017 roku, zespół wystąpił na V edycji Polish Hip-Hop TV Festival. Po koncercie, Onar oznajmił że wraz z Pezetem planują w 2018 roku wydać wspólną płytę jako Płomień 81. W 2018 roku się nie udało – może uda się w 2019:-)

Zostawiamy Was z kawałkiem „Kiedy powiem na osiedlu”, uważanym za jeden z najlepszych numerów, które powstały na potrzeby beefu (Onara z TDF-em).

Polecane