Pezet i Onar znowu na żywo. Zobacz, jak wyglądał premierowy koncert Płomienia 81


2020.06.19

opublikował:

Pezet i Onar znowu na żywo. Zobacz, jak wyglądał premierowy koncert Płomienia 81

fot. Ballantine's / LIVE

W ramach Ballantine’s True Music Stage Pezet i Onar w niecodziennych warunkach zagrali premierowo materiał z najnowszej płyty Płomień 81 „Szkoła 81”. Po występie odbyło się spotkanie z artystami, podczas którego po raz pierwszy mieli okazję wypowiedzieć się na nieporuszane do tej pory tematy.

Ballantine’s True Music Stage to odpowiedź na potrzeby fanów muzyki w czasach pandemii. Zamiast dawać namiastkę przeżyć związanych z koncertami na żywo, powstała zupełnie nowa formuła i kierunek dla koncertów online.

Pezet i Onar zagrali w pełnym siedmioosobowym składzie koncertowym. Obok numerów ze świetnie przyjętej płyty „Szkoła 81” („Maradona”, „20 to już nie 04” czy „Popiół” z gościnnym udziałem Kabe) artyści wykonali również starsze numery Płomienia 81 jak „Powiedz na osiedlu” i „WWA” czy „Re-fleksje” i „Ukryty w mieście krzyk” Pezeta. Specjalnie przygotowane wizualizacje i oprawa koncertu dodawała energii wydarzeniu, a po jego zakończeniu na trwającym przez cały czas czacie posypały się gratulacje i prośby o bisy.

Po występie odbyło się spotkanie z Pezetem i Onarem. To wtedy artyści mieli okazję wypowiedzieć się na tematy związane z występowaniem we współczesnych, osobliwych realiach oraz planach na przyszłość, również tych solowych Pezeta. Nie zawsze odpowiadali wprost, zawsze jednak do bólu szczerze.

Pełne nagranie z koncertu Płomień 81 wraz z rozmową z artystami znajdziecie tutaj. 

Kolejny koncert z cyklu Ballantine’s True Music Stage odbędzie się już 1 lipca. Rasmentalism wykona premierowo utwory z najnowszej płyty „Geniusz”.

Polecane

Share This