Pezet łączy zawodników starej i nowej szkoły rapu


2019.09.23

opublikował:

Pezet łączy zawodników starej i nowej szkoły rapu

fot. kadr z wideo

Na pięć dni przed premierą „Muzyki współczesnej” Pezet poinformował, że przedsprzedaż krążka przekroczyła 15 tys. egzemplarzy. Tym samym raper spełnił warunki konieczne do przyznania złotej płyty. Raper świętował osiągnięcie publikacją dwóch klipów zrealizowanych do remiksów znanego już kawałka „Gorzka woda”. W pierwszym połączył siły z Paluchem, KęKę, Sokołem i Tym Typem Mesem, a w drugim z Okim, Otsochodzi, Janem-rapowanie i Zdechłym Osą. Ze względu na obsadę klipów raper nazwał ich realizację „rzeczą właściwie niewykonalną”.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że pięć dni przed sklepową premierą album osiągnął status złotej płyty! Z tej okazji łapcie dwa klipy do „Gorzkiej wody”. Uważam, że w świecie, który nieustannie gdzieś pędzi, zrobienie dwóch remiksów, zaproszenie łacznie ośmiu raperów, czterech kotów ze starej gwardii i czterech super świeżych przedstawicieli młodszego pokolenia to rzecz w zasadzie niewykonalna, a my zrobiliśmy dodatkowo łącznie trzy wersje video. Także ogromne dzięki dla wszystkich, którzy wzięli udział w swoistym posse cut „Gorzkiej wody” – skomentował na Instagramie Pezet.

Na pezet81.pl trwa preorder „Muzyki współczesnej”. Tylko tam znajdziecie edycję specjalną, na której pojawią się oba remiksy „Gorzkiej wody”.

 

Polecane

Share This