Pezet na dachu Sali Kongresowej – zobaczcie kulisy niezwykłego nagrania

Raper uczcił okrągłą rocznicę "Muzyki klasycznej" pionierskim występem.


2022.05.04

opublikował:

Pezet na dachu Sali Kongresowej – zobaczcie kulisy niezwykłego nagrania

fot. milliondollarjoint

W tym roku minęło 20 lat od premiery „Muzyki Klasycznej” Pezeta i Noona. Z tej okazji serwis Popkiller.pl postanowił w ramach gali Popkillery 2022 zaprosić warszawskiego rapera do specjalnej inicjatywy.

Dzięki współpracy Popkillerów z Miastem Stołecznym Warszawa (które było partnerem wydarzenia) organizatorzy uzyskali dostęp do dachu Sali Kongresowej przy Pałacu Kultury i Nauki, gdzie nie wystąpił wcześniej jeszcze żaden artysta.

Aż do teraz. Bowiem Pezet razem z live-bandem zarejestrował tam specjalne wykonanie „Ukrytego W mieście krzyku”, które nagrała ekipa Flying Digital Content.

Kilka dni temu widzieliśmy samo video, a teraz dodatkowo organizatorzy odsłonili nam kulisy na specjalnym materiale making-of. Jak pisze Popkiller.pl: „Występ Pezeta na dachu Sali Kongresowej to dla nas miesiące starań, dopinania pozwoleń, szacowania ilości niezbędnego sprzętu a ostatecznie też wciąganie go po roboczych drabinkach na docelową część dachu – oraz brak pewności do ostatniej chwili czy wszystko się uda ze względu na niesprzyjającą pogodę, moknący sprzęt i wynikające z tego problemy z prądem. Sprawdźcie krótkie video zza kulis odsłaniające kawałek tego z czym się mierzyliśmy”.

Zobaczcie making of…

…i oczywiście zapis występu na dachu.

Polecane

Share This