Pezet na żywo w Stodole


2013.02.25

opublikował:

Pezet na żywo w Stodole

Już 2 marca Pezet ponownie zagości na scenie warszawskiego Klubu Stodoła! Będzie to koncert wyjątkowy, związany m.in. z wręczaniem złotej płyty za album „Radio Pezet prod. Sidney Polak” wydany w 2012 roku oraz zakończeniem pierwszego etapu trasy koncertowej promującej ten krążek. W czasie imprezy spodziewać się możemy wielu gości, którzy pojawili się przy nagraniu najnowszej płyty Pezeta, oraz utworów dotychczas nie granych na koncertach. W roli supportów zobaczymy Zaginionego i Flinta.

{reklama-hh}

Pezet jest twórcą kultowych na polskiej scenie hip-hopowej albumów i singli. Na koncie ma trzy płyty nagrane jako Płomień 81 dwie stworzone wspólnie z Mikołajem Noonem Bugajakiem, dwa albumy solowe, oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem.

Jest autorem pozycji klasycznych polskiego rapu – „Seniorita”, „Ukryty w mieście krzyk”, „Gdyby miało nie być jutra”, czy „Noc i dzień”, to tylko niektóre z jego utworów znanych przez rzesze fanów.

Za wydany w 2004 roku album „Muzyka poważna”, zrealizowany z Noonem, Pezet uzyskał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku HIP-HOP / R&B. Kolejną nominację otrzymał za solowy album pt. „Muzyka rozrywkowa” (2007). Płyta, nagrana wspólnie z bratem Małolatem, „Dziś w moim mieście” z października 2010 również osiągnęła status złotej.

Pezet zaprezentuje materiał z najnowszego krążka w Klubie Stodoła 2 marca.

PEZET

2 marca 2013

Klub Stodoła

 

19:00 – Dj Erha

20:00 – Zetenwupe

20:30 – Flint

21.15 – Zaginiony

22.00 – PEZET

Bilety w cenie: 37 pln – przedsprzedaż oraz 44 pln w dniu koncertu

Polecane

Share This