Pezet odwołuje koncerty


2013.12.04

opublikował:

Pezet odwołuje koncerty

W związku z pogarszającym się stanem zdrowia Pezet był zmuszony odwołać wszystkie koncerty zaplanowane na najbliższy czas, a także zawiesić chwilowo wszelaką działalność artystyczną. Problemy z kręgosłupem dawały już o sobie znać. Fani Pezeta doskonale znają sytuację, raper w przeszłości odwoływał już bądź przesuwał koncerty w związku ze swoimi dolegliwościami.

Poniżej publikujemy oświadczenie managementu rapera:

{reklama-hh}

W związku z pogarszającą się sytuacją zdrowotną Pawła, podjęliśmy wspólnie decyzję wstrzymaniu aktywności koncertowej i większości obowiązków zawodowych, do czasu przeprowadzenia leczenia operacyjnego i zakończenia kilkumiesięcznej rehabilitacji.

Wszystkie, zaplanowane w grudniu koncerty, również te przeniesione z listopada zostają odwołane. Styczniowa trasa po USA oraz kolejne zaplanowane imprezy również nie odbędą się, jak to wcześniej zapowiadano. Zakupione bilety na grudniowe imprezy można zwracać w miejscach wskazanych przez właściwych organizatorów w danych miastach, kontaktując się bezpośrednio z nimi. Z uwagi na losowość zdarzenia zarówno wspomnieni organizatorzy jak i Beats Promotion czy sam Artysta, nie ponoszą odpowiedzialności za niezwrócone bilety i ew. straty tym spowodowane.

Beats Promotion, z uwagi na zaistniałą sytuację, jest zmuszone wstrzymać booking Artysty do odwołania. W tym momencie nie jesteśmy w stanie podać jakichkolwiek terminów związanych z powrotem Artysty do pełnej sprawności.

Wszyscy mamy nadzieję, że Paweł jak najszybciej wróci do zdrowia i będzie kontynuował działalność sceniczną.

Tagi


Polecane

Share This