Pezet ponownie nagrywa współpracując z dużą marką? Raper wyjaśnia


2019.03.20

opublikował:

Pezet ponownie nagrywa współpracując z dużą marką? Raper wyjaśnia

fot. P. Tarasewicz

Przyzwyczailiśmy się już, że w ostatnich latach każdy premierowy numer, który publikuje Pezet, jest powiązany z jakąś marką. Raper współpracował już m.in. z EB, Ballantine’sem, Sprite’em, Playem czy Netflixem. Tymczasem fani wciąż czekają na płytę lub chociaż epkę i kiedy słyszą luźne utwory nagrane na potrzeby rozmaitych kampanii, często nie kryją rozczarowania.

Teraz artysta opublikował zdjęcie ze studia, oznaczając na nim m.in. Coca-Colę. Jeden z fanów zwrócił uwagę, pisząc, że utwór, który na nagrywa artysta na pewno powstaje na zamówienie Coca-Coli. Artysta wyjaśnił słuchaczowi, że oznaczenie producenta napojów pojawia się z zupełnie innego powodu. – Nie to nie dla Coli, ale bluza Kith w kolabo z Colą – skomentował Pezet.

Warto dodać, że na zdjęciu oznaczony jest także Onar, co dodatkowo podkręca spekulacje o tym, jakoby artyści mieli nagrywać nową płytę Płomienia 81. W tym roku mija 20 lat od premiery debiutu Płomienia „Na zawsze będzie płonął”. Promując swój ostatni solowy krążek „Czyste buty, brudne serce” Onar nie ukrywał, że liczy na to, iż uda mu się namówić Pezeta na nagranie nowego krążka ich wspólnego zespołu. – Chciałbym, żeby był w przyszłym rokumówił o potencjalnym albumie w 2018 Onar.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez pezetofficial (@pezetofficial)

Polecane

Share This