Pezet przedstawił kolejnych gości


2022.09.19

opublikował:

Pezet przedstawił kolejnych gości

Przyszedł czas na kolejne ogłoszenia z “Muzyki komercyjnej”. Pezet przekazał dzisiaj za pośrednictwem social mediów, że na jego nadchodzącym albumie pojawi się Kukon i Vae Vistic. Artyści pojawią się gościnnie w utworze “Daddy Issues”, do którego muzykę wyprodukował Sem0r. Tym samym dołączają oni do Bedoesa, White’a 2115, Sokoła, EMASA, Gibbsa, Aviego, Palucha, Natalii Szroeder i Miłego ATZ.

Pezet w następujący sposób zapowiada swoje najnowsze wydawnictwo: „Muzyka komercyjna” to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie. „Muzyka komercyjna” to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku.

“Muzyka komercyjna” ujrzy światło dzienne już 30 września. Preorder z tracklistą złożoną z 19 utworów wciąż dostępny jest do zamawiania na www.pezet81.pl. Do tej pory usłyszeliśmy cztery single z albumu – “Jana Pawła”, “Mewę”, “Gangi w LA” i “Jeden świat” wykonany wspólnie z Natalią Szroeder.

Polecane

Share This