Pezet przekłada koncerty z Magenta Tour


2020.10.05

opublikował:

Pezet przekłada koncerty z Magenta Tour

Foto: Karol Makurat / Tarakum.pl

Ze względu na ograniczenia związane z trwającą pandemią, management Pezeta zdecydował o przeniesieniu koncertów trasy Magenta Tour we Wrocławiu i w Warszawie na nowe, weekendowe daty.

Koncerty odbędą się:

14 listopada (sobota) – Wrocław – Hala Stulecia
22 listopada (niedziela) – Warszawa – COS Torwar

Zgodnie z aktualnymi wytycznymi, w każdym z miast odbędą się dwa koncerty jednego dnia przy salach zapełnionych w 50%. Żeby dać fanom większe szanse na dopasowanie terminów, organizatorzy zdecydowali o przesunięciu dat, które wypadały w środku tygodnia na weekendowe terminy. Tym samym organizatorzy chcą zapewnić jak największej ilości fanów możliwość uczestnictwa w wydarzeniach.
eBilet w ciągu najbliższych dni prześle mailowo do osób, które podjęły decyzję o zachowaniu biletów szczegółowe informacje dotyczące wyboru konkretnej godziny koncertu oraz nowych miejsc.

Trasa Magenta Tour to efekt spektakularnego sukcesu grudniowego koncertu Pezeta w stołecznym Torwarze w 2019 roku. Podczas trasy promującej jego ostatni album „Muzyka Współczesna” artysta wystąpił w Gdyni i Katowicach. Pandemia i związane z nią obostrzenia przerwały zaplanowane koncerty, a jednocześnie pozwoliły skupić się Pezetowi na kolejnych pomysłych. Efekt jednego z nich – wydany w limitowanej wersji kolekcjonerski box „Muzyka Współczesna Extended” – ukaże się już 27 listopada. Więcej szczegółów na stronie: www.pezet81.pl

W oczekiwaniu na spotkanie na żywo, polecamy przypomnieć sobie grudniowy koncert „Pezet – Muzyka Współczesna” w HBO GO: www.hbogo.pl/filmy/pezet-muzyka-wspolczesna-koncert-premierowy

 

Polecane

Share This