Pezet przerabia numer Żabsona


2018.09.07

opublikował:

Pezet przerabia numer Żabsona

foto: Maciek Szupica

Po wymianie na linii Sokół – Sitek, czas na nową odsłonę Projektu Tymczasem. Tym razem Pezet przygotował własną wersję kawałka Żabsona „Piroman”. Póki co możemy zajrzeć za kulisy prac nad nową interpretacją, teledysk pojawi się w sieci w najbliższych dniach.

Żeby nagrać zajebisty kawałek, trzeba nagrać to co już było tylko inaczej – wspomina znaną wśród muzyków maksymę Pezet. Zobaczcie, jak przebiegały prace Pezeta i DJ-a Steeza nad „Piromanem”.

Finałem Projektu Tymczasem będzie zaplanowany na jesień koncert, w którym będą uczestniczyć także Białas, Falcon1, Otsochodzi, Paluch, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede i Włodi.

Jedna scena, czołowi przedstawiciele polskiego rapu i niezwykły spektakl będący kwintesencją okresu Tymczasem – już 6 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wydarzenie łączące muzykę i sztuki wizualne – Projekt Tymczasem. Całość współtworzona jest przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka, którzy na deskach krakowskiego teatru udowodnią, że okres między młodością a dojrzałością – Tymczasem – to czas niezbędny w życiu młodego człowieka – możliwość poznawania siebie, doświadczania, eksperymentowania i poszukiwania inspiracji. Na potrzeby projektu raperzy wykonają znane utwory, a wszystko nawiązywać będzie formą do teatralnego spektaklu – informują organizatorzy.

Polecane

Share This