Pezet przerabia Żabsona. Sprawdźcie „Piromana”


2018.09.13

opublikował:

Pezet przerabia Żabsona. Sprawdźcie „Piromana”

foto: kadr z wideo

Po ubiegłotygodniowym materiale zakulisowym czas na efekt końcowy w postaci nagranej przez Pezeta nowej wersji „Piromana” Żabsona. Numer jest częścią Projektu Tymczasem. W ramach rewanżu Żabson przerobił numer Pezeta. Który? Tego dowiemy się wkrótce.

Finałem Projektu Tymczasem będzie zaplanowany na jesień koncert, w którym będą uczestniczyć także Białas, Falcon1, Otsochodzi, Paluch, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede i Włodi.

Jedna scena, czołowi przedstawiciele polskiego rapu i niezwykły spektakl będący kwintesencją okresu Tymczasem – już 6 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wydarzenie łączące muzykę i sztuki wizualne – Projekt Tymczasem. Całość współtworzona jest przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka, którzy na deskach krakowskiego teatru udowodnią, że okres między młodością a dojrzałością – Tymczasem – to czas niezbędny w życiu młodego człowieka – możliwość poznawania siebie, doświadczania, eksperymentowania i poszukiwania inspiracji. Na potrzeby projektu raperzy wykonają znane utwory, a wszystko nawiązywać będzie formą do teatralnego spektaklu – informują organizatorzy.

 

Polecane

Share This