Pezet w jednym numerze z idolem młodego pokolenia


2020.03.05

opublikował:

Pezet w jednym numerze z idolem młodego pokolenia

Foto: Karol Makurat / Tarakum.pl

Mimo wydania solowej płyty i prac nad szykowanym na marzec krążkiem Płomienia 81 Pezet znajduje czas na nagrywanie kolejnych featów. W ostatnich tygodniach słyszeliśmy go w kawałkach Białego Tunelu i Kafara, tymczasem jeszcze w tym tygodniu warszawska ikona pojawi się na płycie „GENIUSZ” Rasmentalismu. Pezet pojawi się w jednym numerze z schafterem, jednym z najpopularniejszych młodych artystów w Polsce.

– Sto lat temu zarzucano mi, że nawijam jak Pezet, co oczywiście brałem za komplement. Teraz nikt mi tego nie zarzuca, więc żeby mieć Pezeta na płycie musieliśmy zaprosić oryginalnego Pezeta. Cieszy nas to tym bardziej, że do tego samego numeru kilkanaście wersów dorzucił nasz ulubiony rap debiutant 2019 – schafter – czytamy na instagramowym profilu Rasmentalismu.

Pezet i schafter nie są jedynymi gośćmi ujawnionymi przez Rasmentalism w ostatnich dniach. Na krążku „GENIUSZ” pojawią się ponadto Kuba Badach, Rosalie., Jarecki i Jaq Merner z formacji Kroki.. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że Ras i Ment XXL zaprosili do współpracy także Dawida Podsiadłę, Vito Bambino, Białasa i Jana-rapowanie. „GENIUSZ” ukaże się 27 marca nakładem Sony Music Poland.

Polecane

Share This