Pezet w nowym kawałku Bryndala i Eklektika – Wszystko, czego mi potrzeba to mniej

"Mniej" to czwarty singiel z Mixtapu "Ile Trzeba Było Tęsknić vol. 1 "


2020.12.17

opublikował:

Pezet w nowym kawałku Bryndala i Eklektika – Wszystko, czego mi potrzeba to mniej

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

„Mniej” to jeden z kluczowych kawałków na #Iletrzebabyłotęsknić MIXTAPE Bryndala i Eklektika. Przypomina odwieczną i całkiem przydatną w życiu prawdę, że „wszystko, czego mi potrzeba to mniej”, podając to jednocześnie w lekkiej formie niemalże wyjamowanego kawałka. Jest to również następne po „Outro” z „Muzyki Współczesnej” spotkanie Bryndala i Pezeta na bicie, tym razem w soulfulowym klimacie nawiązującym do nagrań od ekip takich jak The Pharcyde, The Roots czy A Tribe Called Quest. Numer wyprodukował duet Bryndal/Eklektik w trakcie sesji beatmakerskiej na działce nad jeziorem. Za cuty odpowiada nie kto inny jak Eklektik, czyli wieloletni kumpel Pawła z Ursynowa.

„Mniej” to czwarty singiel z Mixtapu „Ile Trzeba Było Tęsknić vol. 1 ” autorstwa Bryndala i Eklektika. „Ile Trzeba Było Tęsknić Mixtape vol.1” to klasyczny rapowy mixtape, gdzie pojawia się cała masa gości na mikrofonie, zaprzyjaźnionych producentów i didżejów, a wspólnym mianownikiem są Bryndal i Eklektik, w roli twórców i reżyserów całego zamieszania. Płyta ma aż 16 utworów, a wśród bardziej znanych gości znajdziecie Medarda, Kubę Knapa i dwóch rapujących Pawłów (Spinacha i Pezeta), którzy pojawili się na legendarnych woskach JuNouMi w 2002 roku.

Album to pierwszy (!) kompakt w historii JuNouMi Records. Klip pojawia się na kanale naszych przyjaciół z Koka Beats, z którą sami autorzy są mocno związani – Eklektik jest członkiem ekipy KokaFellaz, a Bryndala można było usłyszeć na ostatniej płycie Pezeta.

Polecane

Share This