Pezet wraca czy nie? Jak raper patrzy na swoją sytuację?


2019.08.14

opublikował:

Pezet wraca czy nie? Jak raper patrzy na swoją sytuację?

fot. P. Tarasewicz

27 września do sklepów trafi nowy album Pezeta zatytułowany „Muzyka współczesna”. Fani czekali na ten powrót aż siedem lat. No właśnie – czy w przypadku warszawskiego MC możemy mówić o powrocie? Wprawdzie od czasu wydania „Radia Pezet” artysta nie wydał żadnego krążka, ale przecież nadal publikował pojedyncze numery, pojawiał się gościnnie u innych artystów, dawał koncerty. Artysta przyznał, że sam nie do końca wie, jak patrzeć na swoją sytuację.

Zastanawiam się czy wracam, bo dawno mnie nie było, czy cały czas byłem, tylko dawno nie nagrałem albumu i w sumie myślę, że to drugie – komentuje na Instagramie.

Nadchodzący krążek promuje dotychczas jeden singiel „Obrazy Pollocka”. Wkrótce w sieci ma się pojawić kolejna nowość, która ma pomóc fanom wejść w klimat krążka.

„Muzyka współczesna” to będzie zaskakujący twór i będziemy to odkrywać powoli i po kolei. Kolejny singiel to „Intro” – numer pełni właśnie funkcję intra na tym albumie. Dlaczego? Żeby się tego dowiedzieć, trzeba będzie sprawdzić cały album – wyjaśnia.

Polecane

Share This