Pezet wróci do koncertowania w 2020?


2020.01.07

opublikował:

Pezet wróci do koncertowania w 2020?

fot. Piotr Jakubowski

Problemy zdrowotne, z którymi zmaga się Pezet, sprawiły, że artysta nie jest w stanie grać regularnych tras koncertowych. Jego ubiegłoroczną „Muzykę współczesną” promował dotychczas zaledwie jeden, za to wyjątkowy koncert. W grudniu artysta w towarzystwie gości wystąpił w wyprzedanej w kwadrans hali Torwar. Artysta przyznał, że sukces tego występu dał mu gigantycznego kopa energetycznego i zmotywował do tego, by w 2020 pojawiał się na scenie częściej.

W sierpniu ubiegłego roku myślałem: zagram pięć, może dziesięć dużych koncertów. Cześć z was widziała to na filmie dokumentalnym z wersji preorder. Więcej nie dam rady. Po wydaniu albumu i ogromie pracy w to włożonym uznałem, że to i tak za dużo, że tak jak bym chciał, z odpowiednim rozmachem, dam radę zagrać tylko jeden duży show.

W grudniu na Torwarze zagrałem jeden, wyjątkowy, wyprzedany, koncert promujący album „Muzyka współczesna”. Na razie najlepszy koncert w mojej karierze. Na scenie pojawili się prawie wszyscy goście, którzy udzielili się na albumie. Dla wszystkich chętnych żeby to zobaczyć, nie starczyło miejsca i to wszystko nie przestanie mnie zaskakiwać i bardzo mnie cieszy.

Ten grudniowy koncert dał mi niesamowitą energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem też od was bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów.

Na nowy rok ode mnie deklaracja: postaram się te prośby spełnić – zapowiedział Pezet.

Pozostaje nam trzymać kciuki za Pawła i czekać na wieści.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Pezet (@pezetofficial)

Tagi


Polecane


Share This