Pezet znów zaskakuje. Jego wyjątkowy koncert z Torwaru trafi do telewizji i streamingu


2020.07.16

opublikował:

Pezet znów zaskakuje. Jego wyjątkowy koncert z Torwaru trafi do telewizji i streamingu

fot. Piotr Jakubowski

Pezet zapowiadał na ten tydzień i oto ono – wyjątkowy koncert promujący „Muzykę współczesną”, który raper dał pod koniec roku w COS Torwar trafi do telewizji i streamingu. Zapis tego występu będzie można oglądać w HBO GO już od 30 lipca. Dodatkowo 15 sierpnia o 14:55 zapis koncertu będzie miał swoją premierę na antenie HBO.

Grudniowy koncert był jedynym w swoim rodzaju widowiskiem z dedykowaną oprawą wizualną, świetlną i pirotechniczną oraz plejadą gości. Pezet zaprezentował premierowo materiał z wydanego po siedmioletniej przerwie albumu „Muzyka współczesna”. Kilka tysięcy biletów wyprzedało się w niespełna 15 minut, a koncert okrzyknięto jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2019 roku.

To był koncert wyjątkowy pod każdym względem! Ogrom przygotowań, bo po raz pierwszy graliśmy nowy materiał. Najtrudniejsza produkcja jaką kiedykolwiek realizowaliśmy sami. Wyprzedany COS Torwar – największa publiczność jaką zgromadziłem na swoim solowym biletowanym koncercie. Uważam, że był to wyjątkowy sprawdzian. W tamtym czasie był to najlepszy koncert jaki mogłem zagrać. Zapamiętam go na długo i bardzo się cieszę, że oglądając zapis tego wydarzenia będziemy mogli razem przeżyć to jeszcze raz! – mówi Pezet.

Tagi


Polecane


Share This