Pezet/Małolat – Dziś w Opolu


2010.11.11

opublikował:

Pezet/Małolat – Dziś w Opolu

Już 11 listopada 2010 w klubie Rampa w Opolu fani będą mogli usłyszeć na żywo materiał, na który czekała cała hip-hopowa Polska od przeszło dwóch lat.

Tę płytę zapowiadano już w połowie 2008 roku. Wtedy też bracia Kaplińscy pierwszy raz weszli do studia. Realizowana… od początku w Studiu HIFI płyta pt. „Dziś w moim mieście” ukazała się 1 października 2010, nakładem nowego labelu „Koka Beats” wspieranego przez doświadczonego wydawcę i dystrybutora – Fonografikę.

Obok Pezeta i Małolata wystąpi jak zawsze Mormon, a za gramofonami wspierać ich będzie Dj Erha. Na koncertach będziemy mogli usłyszeć zarówno materiał z najnowszej płyty „Dziś w moim mieście”, jak i przekrojowe zestawienie dobrze wszystkim znanych singli z poprzednich płyt obojga artystów, jak i projektów pobocznych.

PEZET – Wszyscy znają długą listę niezapomnianych singli, które od pierwszych dźwięków sprawiają, że tłumy zgromadzone na koncertach szaleją. „Seniorita”, Szósty zmysł”, czy „Ukryty w Mieście Krzyk” to utwory, które na stałe wpisały się w historię polskiego rapu. Rewelacyjne teksty Pezeta zawsze zestawione z bitami najlepszych polskich producentów oraz setki zagranych koncertów sprawiają, że

Pezet to bez wątpienia artysta pierwszoligowy.

MAŁOLAT – Rok po premierze „Muzyki Poważnej”, Małolatowi udało się to czego dokonał jego brat trzy lata wcześniej. Swoim debiutem solowym wniósł powiew świeżości na polską scenę, a dokładniej do nurtu ulicznego, który od wielu lat nie uświadczył tak doprecyzowanej tekstowo i muzycznie płyty. Wiele osób do dziś uważa, że „W pogoni za lepszej jakości życiem” to najlepszy album jaki wyszedł pod szyldem najbardziej znanej wytwórni uliczno rapowej PROSTO.

Po płycie Muzyka Rozrywkowa, ekipa zagrała blisko 400 koncertów, a ich występy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Artyści zapowiadają dłuższe i jeszcze bardziej żywiołowe show. Mamy rok 2010, płyta Pezeta oraz Małolata, zapowiadana już od kilku lat miała premierę 1 października. Było to bezprecedensowe wydarzenie na rodzimej scenie muzycznej. Połączenie zupełnie różnych styli, a zarazem mistrzowskiego kunsztu technicznego, jak i tekstowego zarówno z jednej, jak i drugiej strony, który już wkrótce będziecie mogli usłyszeć w wersji na żywo.

Oto szczegóły koncertu:

Data: 11.11.2010

Miasto: Opole

Klub: Rampa

Wjazd: 20:00

Cena biletu: 25zł przedsprzedaż / 30zł w dniu imprezy

Polecane

Share This