Pezet&Małolat Live in Fonobar


2011.06.22

opublikował:

Pezet&Małolat Live in Fonobar

Od połowy kwietnia trwały intensywne prace abyście mogli, 24 czerwca w warszawskim klubie FONOBAR, stać się częścią niecodziennego wydarzenia.


Kiedy w 2007 roku, Pezet wypuścił album „Muzyka Rozrywkowa” niewielu „specjalistów od hiphopu” wróżyło tej płycie, sukces. Jednak kilka tygodni po premierze, Paweł Kapliński, wspólnie z Małolatem, Mormonem i Dj Erha, ruszyli w nieustającą do dziś trasę koncertową. Od tamtej chwili zagrali wspólnie, w niezmienionym składzie ponad 500 koncertów. Podróżując po Polsce, niektóre miasta odwiedzali wielokrotnie, ciągle zaliczając komplety publiczności. W tym samym czasie pojawiły się zaproszenia z USA, Kanady, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Artyści odwiedzili także festiwale: Hip-Hop Kemp, Coke Live, Rap Gra w Zielonej Górze oraz największą polską impreze hip-hopową w Giżycku.

Przez ten czas bracia Kaplińscy mieli naprawdę niewiele czasu by tworzyć, zapowiedziany już w 2008 wspólny projekt. 1 października 2010 roku płyta „Dziś w moim mieście” trafiła wreszcie na sklepowe półki. Kilka tygodni później liczba zamówień zbliżyła się do progu 15000 sztuk. Artyści nalegali jednak aby nie ogłaszać tego faktu i poczekać do momentu osiągnięcia progu realnej sprzedaży, w tym samym czasie pojawił się pomysł aby podsumować własną twórczość w wyjątkowy sposób.

Dziś możemy Was oficjalnie zaprosić na niezwykły koncert, który zostanie zarejestrowany zarówno na potrzeby płyty audio jak i płyty DVD zawierającej oprócz fragmentów koncertu, materiały archiwalne pochodzące ze zbiorów artystów oraz obszerny osobisty wywiad z artystami.

Mimo, że główną inspiracją do zorganizowania tej imprezy jest wręczenie złotych płyt, nie zabraknie innych atrakcji. Pezet i Małolat zaprosili kilku niespodziewanych gości, którzy wezmą udział w nagraniu. Producenci muzyki a także Dj`e współpracujący z duetem na przestrzeni ostatnich lat zapowiadają, na tę okazje nowe skrecze i cuty ale także interesujące aranżacje czy remasterowane wersje bitów, szczególnie tych najstarszych.

Także fani będą mieli swoje przysłowiowe „pięć minut” gdyż każdy gość tej imprezy będzie mógł powiedzieć kilka słów do kamery ustawionej na tle specjalnej ścianki okolicznościowej.

Impreza odbędzie się na swieżym powietrzu, w towarzystwie grilla a także zaopatrzenia w napoje od Redbull`a i J&B: http://www.facebook.com/startapartypl.

Aby zaspokoić potrzeby fanów organizatorzy przygotowali trzy rodzaje biletów:

– Bilet w przedsprzedaży w cenie 20 zł do nabycia w sieci TicketPRO oraz RapPortal.pl

– Bilet w dniu koncertu w cenie 30 zł

– Bilet VIP z dostępem do darmowych napoi i posiłków a także strefy gości i artystów w cenie 60 zł (tylko 100 biletów) do kupienia wyłącznie na RapPortal.pl


Mamy nadzieje, że pomysł tego wydarzenia przypadł Wam do gustu i 24 czerwca pojawicie się tłumnie w Fono Barze.

Start imprezy o 20:00

Polecane

Share This