Piątek trzynastego dniem CBP


2012.04.14

opublikował:

Piątek trzynastego dniem CBP

Wczoraj na oficjalnym profilu FB Sokoła i Marysi pojawił się fajny wpis:


Dziś jest piątek 13ego. W takim samym dniu, w piątek 13ego wydaliśmy 11 miesięcy temu płytę Czysta Brudna Prawda. Dla nas 13tka jest i zawsze była zajebista. Podobno to symbol śmierci, dlatego uważany jest za pechowy, jeśli to jest symbol śmierci, to chyba śmierci chujostwa i nudy.

Przez te 11 miesięcy zagraliśmy sporo koncertów, dostaliśmy złotą płytę, utrzymywaliśmy się przez wiele tygodni na OLiSie, nagraliśmy kilka nowych kawałków, nakręciliśmy 4 klipy do CBP, zaliczyliśmy sporo udziałów gościnnych, zebraliśmy bity na nowy album i wymyśliliśmy projekt którym chcemy was poczęstować jeszcze przed wydaniem kolejnej płyty.

Nie byłoby tego wszystkiego bez Waszego udziału. Dzięki za to że jesteście z nami.

A teraz przypomiamy, żeby wysyłać nam filmy z naszych koncertów, jeśli jakieś nakręciliście to ślijcie TYLKO za pomocą www.wetransfer.com na adres cbp@prosto.pl zebraliśmy ju prawie 700 filmów od Was, segregujemy je i za jakiś czas zmontujemy z tego mocny niezależny klip.

Szukamy filmów przez las rąk, z końca sali, nagranych naszych skoków w tłum, awantur, ładnych dziewczyn i konkretnych koleżków w tłumie, melanżu, kolejki przed klubem, sadzania was na ziemi, zbiorowej euforii… 🙂 słowem wszystkiego co może być interesujące, ale też najzwyklejszych ujęć jak gramy koncert. Mamy z tym sporo roboty, przysłaliście sporo materiału różnej jakości, ale nawet te, które wydają wam się słabe, czasami dla nas mogą okazać się najfajniejsze, liczymy na jeszcze więcej filmów!

Do zobaczenia u Ciebie w mieście!

Polecane

Share This