Pick Up The Sound szansą dla Ciebie. Nagrody: sesja w studiu i koncert w Risoul


2015.01.02

opublikował:

Pick Up The Sound szansą dla Ciebie. Nagrody: sesja w studiu i koncert w Risoul

Początek nowego roku może być dobrym startem dla zespołów, które zgłoszą się do konkursu muzycznego Pick Up The Sound. Organizatorzy czekają na zgłoszenia zespołów i wokalistów na stronie www.pickupthesound.pl  w trzech kategoriach muzycznych:

Hip-hop / Reggae / R’n’B

Pop/ Rock / Metal

Electro / Alternative

Wystarczy przesłać krótkie info o działalności muzycznej oraz trzy linki do swoich utworów. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 11 stycznia. Cztery zespoły z każdej kategorii wezmą udział w wyjątkowych koncertach w warszawskim klubie Skwer, które będą jednocześnie eliminacjami do ostatniego etapu jakim jest występ podczas marcowego wyjazdu w Alpy, czyli Peak Up The Sound.

To duża szansa dla tych, którzy nie mają znaczącego dorobku fonograficznego i chcą wyjść do ludzi ze swoim materiałem, pokazać swoje możliwości, poczuć atmosferę niepowtarzalnych koncertów i stworzyć szansę do zwrotu w dotychczasowej karierze.

Nagrodą główną na zwycięzcy jest sesja w profesjonalnym studio nagraniowym oraz udział w największym polskim festiwalu muzycznym w Alpach – SnowShow Music Fest 2016. Gośćmi tegorocznej edycji byli m.in O.S.T.R. i Kamp!. Możemy się spodziewać, że kolejna będzie równie gwiazdorska.

Pierwszy koncert w kategorii Hip-hop / Reggae / R’n’b już 23 stycznia. Przyjdź i bądź świadkiem szalonych koncertów.

Polecane

Share This